Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Jeżeli wyjeżdżasz na zagraniczne wakacje z ukochanym czworonogiem, to przede wszystkim musisz zaopatrzyć się w ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym, które swoim zakresem obejmie szkody wyrządzone przez psy na wakacjach takie jak na przykład ugryzienie osoby trzeciej czy uszkodzenie cudzej własności. Taką ochronę oferuje np. polisa OC w opcji dodatkowej do ubezpieczenia turystycznego PZU Wojażer czy Generali.

Przed zakupem polisy zwróć uwagę na wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela – w przypadku psów został wprowadzony podział na psy agresywne, których ubezpieczyciel nie obejmie ochroną ubezpieczeniową (lub za dodatkową składką) oraz pozostałe. Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt do psów agresywnych należą takie rasy jak: Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

 1. amerykański pit bull terrier,
 2. pies z Majorki (Perro de Presa Mallorquin),
 3. buldog amerykański,
 4. dog argentyński,
 5. pies kanaryjski (Perro de Presa Canario),
 6. tosa inu,
 7. rottweiler,
 8. akbash dog,
 9. anatolian karabash,
 10. moskiewski stróżujący,
 11. owczarek kaukaski.

 

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments