Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

EUROPA

Ubezpieczenie turystyczne EUROPA

TU Europa to jeden z liderów na polskim rynku ubezpieczeniowym. Działając na rynku już prawie 30 lat Towarzystwo Ubezpieczeniowe tworzy nowatorskie rozwiązania dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów oraz partnerów biznesowych. W ofercie znajdują się ubezpieczenia życiowe oraz majątkowe, takie jak ubezpieczenia nieruchomości, sportowe, turystyczne. 

Ochroną ubezpieczeniową w TU Europa objętych jest przeszło milion osób Polsce.  Porównaj oferty

TU Europa – informacje ogólne

TU Europa S.A. jest częścią Grupy Europa, w skład której wchodzi także: TU na Życie Europa S.A. Większość udziałów należy do Talanx International – jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Niemczech.

Specjalizacja w sektorze bankowo-ubezpieczeniowym pozwala firmie wyznaczać nowe trendy i aktywnie wpływać na jakość oferowanych produktów oraz kondycję całego rynku.
Poza ofertą ubezpieczeniową dla klienta indywidualnego, firma oferuje także produkty powiązane finansowo z segmentem bancassurance (dołączanych do kredytów hipotecznych, konsumpcyjnych, kart kredytowych i lokat bankowych).

Te ostatnie są oferowane zarówno w postaci produktów dla klientów indywidualnych, jak i tych wyjeżdżających z biurem podróży.

Ubezpieczenie turystyczne TU Europa 

Ubezpieczenie turystyczne „Travel World” jest kompleksową ochroną przeznaczoną dla osób wyjeżdżających za granicę, ceniących sobie efektywną ochronę na wypadek choroby, czy nieszczęśliwego zdarzenia. Dostępnych jest 5 wariantów, spośród których klient z łatwością może dopasować ofertę do siebie i swojej podróży. Travel World obejmuje ochroną podróże poza Polską – w Europie i na świecie. 

Ochroną możesz objąć również aktywny wyjazd, koszty rezygnacji, zdarzenia pod wpływem alkoholu, koszty rezygnacji z wyjazdu, a także car ssistance. 

WAŻNE❗ Jeśli kupisz ubezpieczenie przebywając za granicą Polski, ochrona rozpocznie się po 2 dniach od zakupu ubezpieczenia.

TU Europa – inne ubezpieczenia

Towarzystwo ubezpieczeniowe TU Europa oferuje swoim klientom również ubezpieczenia z zakresu:

  • ubezpieczenia samochodu,
  • ubezpieczenia nieruchomości,
  • ubezpieczenia na życie.

Zgłoszenie szkody w TU Europa 

Zgłoszenie szkody w TU Europa odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej https://tueuropa.pl/zglos-szkode.htm, który pozwala wybrać formę zgłoszenia szkody – online lub telefonicznie. 

W przypadku zgłoszenia przez telefon, należy wybrać numer: 801 500 300 lub 71 36 92 887.
Dla ubezpieczeń turystycznych, dostępny jest również numer do całodobowego Centrum Pomocy: +48 22 56 89 828.

Zgłoszenie online wymaga jedynie 5 prostych kroków: 

  • Wybór zdarzenia – zaznacz, co Ci się stało. 
  • Opis zdarzenia – wskaż okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia szkodowego. 
  • Dane kontaktowe – imię, nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania.
  • Uprawniony – kto jest uprawniony do odbioru odszkodowania?
  • Podsumowanie – jeśli wszystkie dane się zgadzają, możesz zgłosić szkodę. 

W zależności od tego, z jakiego rodzaju ubezpieczenia korzystasz, Europa Ubezpieczenia będzie szacować wysokość odszkodowania na podstawie dostępnej dokumentacji.  

Dane kontaktowe TU Europa 

ul. gen. Władysława Sikorskiego 26 
53-659 Wrocław

Strona internetowa:
http://tueuropa.pl

Porównaj oferty