Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Oferta współpracy

Zapraszamy do współpracy wszystkie towarzystwa ubezpieczeń posiadające w swojej ofercie polisy turystyczne dla klientów indywidualnych.

Dlaczego warto

  1. Co miesiąc odwiedza nas ponad 150.000 potencjalnych klientów. Ze względu na tematyzację stron, nasza konwersja jest znacznie wyższa niż średnia.
  2. W sprzedaży ubezpieczeń turystycznych online jesteśmy najlepsi. Nasza porównywarka jest jedynym tego typu dedykowanym narzędziem w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń przez Internet i wyrobiona pozycja w Google to nasza siła i przewaga konkurencyjna.
  3. Płać wyłącznie za efekty – chcemy rozliczać się za sprzedaż, nie za czcze obietnice i nieefektywne reklamy.
  4. Wdrożenie oferty i obsługa klienta jest całkowicie po naszej stronie. Niezależnie od tego jakim stopniem zaawansowania do sprzedaży ubezpieczeń online dysponuje Państwa Firma, my się dostosujemy. Opracujemy propozycję technicznych możliwości ścieżki sprzedaży i rozwiązania dedykowane stricte pod naszą współpracę. To nic nie kosztuje!
Porównaj oferty