Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Generali

Towarzystwo ubezpieczeń Generali Polska należy do Grupy Generali i jest jedną z największych grup finansowo – ubezpieczeniowych o międzynarodowym zasięgu. W Polsce obecne jest od 1998 roku. W ofercie towarzystwa znajdują się rozwiązania kompleksowe, zaspokajające potrzeby ochrony życia, mienia czy zdrowia.

Generali – informacje ogólne 

Generali prowadzi działalność w Polsce poprzez cztery wyspecjalizowane spółki. Towarzystwo buduje siłę na zdywersyfikowanym modelu biznesowym, który opiera się na 3 kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia Klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych. Porównaj oferty

Priorytetem dla towarzystwa jest długoterminowa współpraca z klientem oraz kompleksowa ochrona na każdym etapie życia i rozwoju. Wzorując się na światowych trendach, Generali dostosowuje zasady działania do zmian, które mają bezpośredni wpływ na klienta i partnera biznesowego. 

Ubezpieczenie turystyczne Generali

Generali oferuje swoim klientom ubezpieczenie turystyczne „Generali, z myślą o podróży”. Jest to produkt przeznaczony dla klientów podróżujących po Europie i poza nią. Podstawowy pakiet ochrony można rozszerzyć o ubezpieczenie sprzętu sportowego, bagażu, oraz mieszkania na czas podróży.
Maksymalna kwota kosztów leczenia, to do  2 000 000 zł po nieszczęśliwym wypadku oraz w razie nagłego zachorowania. W przypadku zaostrzenia stanu zdrowia w wyniku choroby przewlekłej, Generali pokrywa koszty leczenia do 100% sumy ubezpieczenia w podstawowym zakresie.

Ubezpieczenie turystyczne Generali – zalety i wady

Ubezpieczenie turystyczne Generali – zalety:

 • Szeroki zakres ochrony: Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia do 2 000 000 zł w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Ochrona obejmuje również zaostrzenie stanu zdrowia w wyniku choroby przewlekłej (do 100% sumy ubezpieczenia).
 • Podstawowy pakiet można rozszerzyć o ubezpieczenie sprzętu sportowego, bagażu oraz mieszkania na czas podróży.
 • Ubezpieczenie dostępne jest dla osób podróżujących po Europie i poza nią.
 • Szkodę można zgłosić mailowo, telefonicznie lub przez e-formularz.

Ubezpieczenie turystyczne Generali – wady:

 • Ubezpieczenie ma pewne ograniczenia w zakresie ochrony w niektórych krajach lub w przypadku niektórych sportów.
 • Proces zgłaszania szkody wymaga przygotowania kilku dokumentów, co może być problematyczne dla niektórych.

Generali – inne ubezpieczenia

Towarzystwo ubezpieczeniowe Generali oferuje swoim klientom również ubezpieczenia z zakresu:

 • ubezpieczenia samochodu,
 • ubezpieczenia nieruchomości,
 • ubezpieczenia na życie, NNW szkolne,
 • emerytura.

Zgłoszenie szkody w Generali 

Zgłoszenie szkody  Generali odbywa się na 3 sposoby:

 • mailowo na szkody@generali.pl
 • telefonicznie na infolinii 913 913 913 od poniedziałku do piątku 8-18
 • przez e-formularz

Mailowego zgłoszenia szkody możesz dokonać przez formularz na stronie Generali pod adresem https://moje.generali.pl/claimonweb/frontend/#/. W zależności od tego, z jakiego rodzaju polisy korzystasz, należy przygotować przed zgłoszeniem szkody stosowne dokumenty, to zdecydowanie przyspieszy sprawę.
Wszelkie niezbędne informacje zostaną przesłane na podany numer telefonu i adres email. 

Specjalista powołany przez Generali zajmie się zgłoszoną szkodą. Jeśli zajdzie taka potrzeba, skontaktuje się z mailowo lub telefonicznie.

Dane kontaktowe Generali

ul. Senatorska 18, 00-082 Warszawa

Tel.:
Oferta: 22 543 87 00 (pon. – pt. 8:00 – 20:00)
Obsługa klienta: 913 913 913 (pon. – pt. 8:00 – 17:00)
Likwidacja szkód: 913 913 913 (pon. – pt. 8:00 – 18:00)

Mail (obsługa klienta): centrumklienta@generali.pl

Strona internetowa: www.generali.pl

 

Porównaj oferty