Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Allianz

Grupa Allianz to jeden z wiodących ubezpieczycieli na świecie, obsługujący 126 mln klientów w ponad 70 krajach. Allianz też największym ubezpieczycielem w Europie i jedną z najsilniejszych marek w branży pod względem finansowym (Ranking S&P 500).
Sprawdź ofertę

AXA Partners

15 października 2020 r. nowym właścicielem AXA w Polsce stała się UNIQA. AXA Partners to część AXA Group. Jest to jedna z największych i najstarszych grup na światowym rynku usług finansowych.
Sprawdź ofertę

Ergo Hestia

Obecnie ERGO Hestia jest trzecim, co do udziałów w rynku, ubezpieczycielem w Polsce. Na polskim rynku firma działa od 1991 roku. Od 2000 roku Hestia jest członkiem europejskiej grupy ERGO, która wspomogła dalszy rozwój towarzystwa. 
Sprawdź ofertę

EUROPA

TU Europa to jeden z liderów na polskim rynku ubezpieczeniowym. Działając na rynku już prawie 30 lat Towarzystwo Ubezpieczeniowe tworzy nowatorskie rozwiązania dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów i partnerów biznesowych.
Sprawdź ofertę

Generali

Towarzystwo ubezpieczeń Generali Polska należy do Grupy Generali i jest jedną z największych grup finansowo - ubezpieczeniowych o międzynarodowym zasięgu. W ofercie towarzystwa znajdują się rozwiązania kompleksowe, zaspokajające potrzeby ochrony życia, mienia czy zdrowia.
Sprawdź ofertę

MTU24.pl

MTU24.pl to internetowa platforma ubezpieczeniowa należąca do ERGO Hestii. Działa na polskim rynku od 2012 roku i oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń dla osób fizycznych i firm. Oferta mtu24.pl została stworzona z myślą turystach ceniących prostotę i konkurencyjną cenę.
Sprawdź ofertę

Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden, to firma, która od 175 lat oferuje ubezpieczenia w wielu krajach, a także jeden z czołowych ubezpieczycieli w Polsce. Działa na naszym rynku od 1994 roku i oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń dla osób fizycznych i firm, a także produkty inwestycyjne.
Sprawdź ofertę

Proama

Proama to towarzystwo ubezpieczeniowe działające na polskim rynku od 1994 roku. Firma oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń dla osób fizycznych i firm. Działa na polskim rynku od 2011 roku.
Sprawdź ofertę

Signal Iduna

Signal Iduna to firma z ponad stuletnią tradycją ubezpieczeniową. Jest jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, świadczącą usługi klientom indywidualnym i korporacyjnym. W ofercie Towarzystwa znajdują się ubezpieczenia życiowe, majątkowe, zdrowotne jak też turystyczne.
Sprawdź ofertę

UNIQA

UNIQA jest jednym z największych ubezpieczycieli w Polsce. Towarzystwo posiada oddziały w całej Polsce i zatrudnia obecnie około 4500 osób.
Sprawdź ofertę

Wiener

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Wiener (TUW) działa na polskim rynku od 1990 roku. Początkowo funkcjonowało pod nazwą Gothaer TU S.A., a w 2019 roku dołączyło do międzynarodowego koncernu Vienna Insurance Group (VIG), lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej.
Sprawdź ofertę
Porównaj oferty