Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Uniqa

UNIQA jest jednym z największych ubezpieczycieli w Polsce. Towarzystwo posiada oddziały w całej Polsce i zatrudnia obecnie około 4500 osób.

Uniqa – informacje ogólne

Uniqa to 200 lat tradycji w branży ubezpieczeniowej. Towarzystwo jest obecnie liderem wśród grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej i Wschodniej.
W październiku 2020 roku Uniqa dokonała znaczącego kroku, stając się właścicielem spółek AXA w Polsce, Czechach i Słowacji. To wydarzenie wzmocniło i ugruntowało pozycję firmy na rynku ubezpieczeniowym. Uniqa i AXA stworzyły 5. co do wielkości grupę ubezpieczeniową w Polsce, ze wszechstronną ofertą dla osób prywatnych i rodzin, małych, średnich i dużych firm, ich pracowników oraz dla spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i ich mieszkańców.  Porównaj oferty

W Polsce Uniqa obecna jest od 30 lat, oferując klientom szerokie zakres ubezpieczeń.

Ubezpieczenie turystyczne Uniqa

Ubezpieczenie turystyczne Supertravel od Uniqa obejmuje ochronę na terenie Europy i świata. Koszty leczenia obejmują koszty poszukiwania, transportu do punktu opieki medycznej oraz udzielenia doraźnej pomocy. Maksymalna kwota kosztów leczenia i Assistance za granicą to nawet 2 500 000 zł.
Podstawowy pakiet można rozszerzyć o OC sportowe i sprzęt sportowy, pracę fizyczną, udział własny w wynajętym pojeździe, sporty wysokiego ryzyka, sporty ekstremalne oraz pakiet zimowy.

Ochrona ubezpieczeniowa zaczyna się już po 3 godzinach od wykupienia polisy.

Uniqa – inne ubezpieczenia

UNIQA oferuje szeroką gamę ubezpieczeń dla klientów indywidualnych i biznesowych, m.in.:

 • ubezpieczenia komunikacyjne,
 • ubezpieczenia majątkowe,
 • ubezpieczenia na życie,
 • ubezpieczenia turystyczne.

Zgłoszenie szkody w UNIQA

W towarzystwie ubezpieczeniowym UNIQA szkodę możesz zgłosić na 3 sposoby:

Szkodę do Uniqa możesz zgłosić na kilka sposobów:

 • Tradycyjnym listem (poleconym) – w zgłoszeniu należy podać m.in. numer polisy OC sprawcy lub polisy autocasco oraz dane z dowodu rejestracyjnego, dane kontaktowe oraz informacje o zdarzeniu.
  Dokumenty prześlij na adres: Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
 • Telefonicznie: tel. 22 599 95 22
  Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17
 • Online

Po zarejestrowaniu szkody, zostanie nadany numer zgłoszenia, a następnie skontaktuje się z Tobą Opiekun Szkody z UNIQA, który przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące dalszego procesu likwidacji oraz numer kontaktowy do siebie.

Zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych Uniqa wypłaca odszkodowanie:

 • w terminie 30 dni – licząc od dnia zawiadomienia o szkodzie,
 • po kolejnych 14 dniach – jeżeli w terminie 30 dni wyjaśnienie pewnych okoliczności wypadku było niemożliwe,
 • najpóźniej do 90 dni od zawiadomienia o szkodzie – jeżeli w trakcie prowadzonej likwidacji szkód pojawiły się okoliczności utrudniające wydanie decyzji.

Termin 90 dni może zostać przekroczony tylko wtedy, gdy toczy się postępowanie karne lub cywilne.

Dane kontaktowe UNIQA

Centrala
UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
Tel. 22 599 95 22

Strona internetowa:
www.uniqa.pl

Porównaj oferty