Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli osoba, na rzecz której ma być zawarte ubezpieczenie przebywa już poza granicami kraju, obowiązywać ją będzie KARENCJA. Jest to okres bezpośrednio po zawarciu ubezpieczenia, przez który nie przysługują świadczenia z polisy, pomimo opłacenia składki. Taki zapis ma na celu wyeliminowanie sytuacji zawierania umowy ubezpieczeniowej już po powstaniu szkody i w ubezpieczeniach turystycznych posiada go każdy ubezpieczyciel. Karencja trwa zazwyczaj od 2 do 6 dni.

Nasza porównywarka wskaże Ci, które towarzystwa ubezpieczeniowe oferują najkrótszą karencję. Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

Ważna wskazówka – jeśli tylko część z osób, które będą ubezpieczane przebywa za granicą, a pozostałe w Polsce, wykup dwie odrębne polisy, tak aby karencja nie obejmowała tych, którzy jeszcze nie przekroczyli granicy Polski.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments