Nowy produkt w porównywarce Polisy Turystycznej – AXA Assistance

Opublikowano: 2016-12-16 (aktualizacja 2021-05-27, godz. 3:30)

Porównywarka Polisy Turystycznej wzbogaca się o nowy produkt, dzięki któremu porównując polisy masz jeszcze większy wybór i możliwości. Mówiąc o możliwościach należy wspomnieć o nielimitowanych kosztach leczenia, które są dostępne w pakiecie Zdobywca. Jest to niespotykane rozwiązanie wśród ofert dostępnych na polskim rynku.

Porównaj ubezpieczenia w kilka sekund!

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

Dzięki nawiązaniu współpracy z towarzystwem AXA Assistance, umożliwiamy wszystkim tym, którzy trafili do naszej porównywarki, zakup ubezpieczenia podróżnego, które sprosta najtrudniejszym przypadkom w trakcie podróży. Skąd w ogóle wziął się taki pomysł?

W trakcie wywiadu z Panem Tomášem Mrnka – Członkiem Zarządu AXA  Assistance, Dyrektorem Sprzedaży, dowiedzieliśmy się, że firma już od dłuższego czasu firma zastanawiała się nad tym rozwiązaniem, motywując je częstymi przypadkami ubezpieczonych, kiedy to nawet bardzo wysokie sumy ubezpieczenia nie starczały na pokrycie kosztów leczenia za granicą.

W ten sposób powstał produkt, w którym każdy może dostosować ochronę do własnych potrzeb, mając do wyboru 3 warianty ubezpieczenia.

Szczegóły ubezpieczenia Daleko od Domu

Jak już zostało wspomniane, każdy zawierający polisę turystyczną AXA Assistance ma do wyboru trzy pakiety: Urlopowicz – polecany osobom wybierającym się w niedaleką podróż do państw ościennych, Podróżnik – dla tych którzy oczekują właściwej ochrony w trakcie podróży po Europie oraz Zdobywca – dla najbardziej wymagających i udających się do pozostałych państw. Szczegółowy zakres tych wariantów, razem z sumami ubezpieczenia przedstawia poniższa tabela.

Zakres ubezpieczenia Urlopowicz Podróżnik Zdobywca
Koszty leczenia
Całkowita suma ubezpieczenia 200 000 zł 600 000 zł Bez limitu
Pomoc w wyniku aktów terroryzmu 200 000 zł 600 000 zł
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków
Śmierć w wyniku wypadku 10 000 zł 25 000 zł 75 000 zł
Trwały uszczerbek na zdrowiu 20 000 zł 50 000 zł 150 000 zł
Odpowiedzialność Cywilna
Szkody na osobie 150 000 zł 1 500 000 zł
Szkody na mieniu 75 000 zł 750 000 zł
Ubezpieczenie Bagażu 3 000 zł 6 000 zł
Ubezpieczenie podróży samolotem
Opóźnienie bagażu 750 zł
Opóźnienie lub odwołanie lotu 1 500 zł

Źródło: opracowanie własne

Jak kupić polisę AXA Assistance w naszej porównywarce?

Aby kupić polisę AXA Assistance, musisz przejść przez formularz porównywarki i uzupełnić wszystkie opcje, którymi jesteś zainteresowany. Polega to przede wszystkim na zaznaczeniu ikonek odpowiadających danym ryzykom. W zależności od tego jakie opcje wybierzesz, zostaną dopasowane pakiety polis odpowiadające Twoim potrzebom.

Ostatnim elementem w formularzu jest wybranie interesującej Cię sumy ubezpieczenia kosztów leczenia. Po zaznaczeniu wariantów: Podstawowy, Standardowy lub Wyważony zaproponowany zostanie produkt Axa Assistance w pakiecie Urlopowicz; wybierając Maksymalną ochroną – Podróżnik, natomiast opcja VIP dotyczy pakietu Zdobywca z nielimitowaną sumą ubezpieczenia kosztów leczenia.

Sprawdź ceny polis turystycznych!

Naturalnie po wyświetleniu wyników masz dalej możliwość zmiany interesującego Cię pakietu. Wystarczy, że po kliknięciu „Modyfikuj pakiet” przesuniesz suwak zmieniając sumę kosztów leczenia. Automatycznie wyświetli się zakres pakietu z obowiązującymi sumami ubezpieczenia pozostałych ryzyk. Decydując się na zakup wystarczy, że klikniesz w „Kup polisę”, uzupełnisz dane niezbędne do wystawienia polisy, dokonasz zapłaty, a na Twoją skrzynkę e-mailową automatycznie przyślemy polisę.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments