Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli chodzi o ubezpieczenie NNW w polisie turystycznej, niektóre firmy ubezpieczeniowe w przypadku śmierci ubezpieczonego nie wypłacą 100 proc. sumy ubezpieczenia, a zaledwie jego część. Wielu ubezpieczycieli w OWU zamieszcza tabelę urazów, którym z góry przypisuje wysokość procentowego uszczerbku na zdrowiu.

Przykładowo: złamana ręka to zawsze 7 proc., niezależnie od poziomu skomplikowania urazu. Za urazy spoza tabeli odszkodowania nie zobaczymy w ogóle. Klienci zwykle są oburzeni, gdy okazuje się, że za skręcenia albo uraz kolana żadnych pieniędzy nie otrzymają. Jeszcze mniej przyjemnym zapisem jest, gdy ubezpieczyciel wypłaca pieniądze z NNW wyłącznie za inwalidztwo – utrata kończyny, palca, oka, narządu wewnętrznego, paraliż itp. Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

Dlatego przed zakupem opcji NNW w polisie turystycznej, koniecznie zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia. Zwłaszcza, gdy planujesz aktywne wakacje.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego