Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Nie, standardowa polisa turystyczna nie ochroni ubezpieczonego od skutków nieszczęśliwych zdarzeń będących następstwem zamieszek i aktów terroru. Jeżeli wybierzesz się do kraju, w którym podczas twojego pobytu dojdzie do zamieszek lub aktów terroru, nie będzie mógł liczyć na żadne odszkodowanie.

Dlatego przed wyjazdem do państwa, w którym ryzyko wybuchu wojny lub stanu wyjątkowego jest duże np. kraje arabskie, koniecznie wykup rozszerzenie w polisie turystycznej które obejmuje ochroną takie zdarzenia. Takie rozszerzenie oferują towarzystwo WARTA (Jak kupić polisę turystyczną z rozszerzeniem w Warcie?) czy PZU. Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

Jeżeli wykupiłeś takie rozszerzenie, a do kurortu w którym wypoczywasz i w którym do tej pory nie było mowy o zagrożeniu, dotarły zamieszki w związku ze stanem wyjątkowym i zostałeś ranny, to możesz liczyć na wypłatę odszkodowania z tytułu polisy turystycznej. Ubezpieczenie nie będzie cię chronić w sytuacji, gdy znajdziesz się w pobliżu zamieszek na przykład gdy opuścisz kurort turystyczny, pojedziesz do Kairu na wycieczkę i będziesz spacerował ulicami miasta w czasie godziny policyjnej.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments