Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Skrót NNW oznacza ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie NNW przydaje się w sytuacji, gdy spotka nas nieszczęśliwy wypadek w trakcie wakacji. Firmy ubezpieczeniowe pod pojęciem „następstwa nieszczęśliwych wypadków” rozumieją trwały uszczerbek na zdrowiu np. uszkodzony staw kolanowy po wypadku na nartach lub śmierć ubezpieczonego. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej towarzystwo wypłaca rodzinie zwykle 100 proc. sumy ubezpieczenia (zdarzają się firmy wypłacające 50 proc.).

Ubezpieczyciel może wypłacić 100 proc. sumy ubezpieczenia także w sytuacji, gdy ubezpieczony jest w śpiączce lub jego mózg został nieodwracalnie uszkodzony po wypadku.  W przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu np. złamania nogi czy ręki wysokość odszkodowania zależy od procentowego oszacowania  skutków wypadku. Przykład: jeżeli komisja lekarska oszacowała uszczerbek na zdrowiu na 5 proc., a turysta ubezpieczył się na kwotę 50 000 zł, to jego odszkodowanie wyniesie 2 500 zł.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments