Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.
ZNAJDŹ NAJTAŃSZE UBEZPIECZENIE
Kontynent
Kraj

Ubezpieczenie turystyczne w parze z ubezpieczeniem mieszkania

Redakcja

Zaktualizowano: 2021-07-09

Coraz więcej osób decyduje się wykupić polisę turystyczną na czas planowanego urlopu. Wyjeżdżając na wakacje, warto pomyśleć nad ubezpieczeniem mieszkania. Rozszerzając zakres ochrony ubezpieczeniowej, można spokojnie wypoczywać – bez obaw o skutki nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Duże możliwości rynku ubezpieczeniowego pozwalają na zyskanie szerokiej ochrony ubezpieczeniowej. Dzięki temu, wyjeżdżając na wakacje nie trzeba martwić się dodatkowymi kosztami w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych. Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

Ubezpieczenie turystyczne – niezbędne na czas urlopu

Niezależnie od tego, czy planujesz urlop w Polsce czy za granicą, warto pomyśleć o wykupieniu odpowiedniej polisy. Ubezpieczenie na wakacje to świetna opcja, dzięki której uzyskasz ochronę ubezpieczeniową w razie nieoczekiwanych zdarzeń losowych. W ramach polisy ubezpieczyciel pokryje koszty ewentualnego leczenia, koszty rehabilitacji czy transportu medycznego do wskazanego miejsca wówczas, gdy podczas urlopu doznasz urazu, zachorujesz, itp.

Ubezpieczenie turystyczne można wykupić na czas trwania urlopu. Dlatego nie jest to duży wydatek, np. w ofercie PZU otrzymasz szeroką ochronę już od 5 zł dziennie. To mniej niż filiżanka dobrej kawy w kawiarni!

Wyjeżdżasz na wakacje? Ubezpiecz mieszkanie

Wyjeżdżając na wakacje, większość osób ogranicza się do wykupienia polisy turystycznej. To rozsądne podejście, ale… niewystarczające. Pozostawiając puste mieszkanie na co najmniej kilka dni, zwiększa się ryzyko włamania z kradzieżą czy innych szkód, np. zalania, pożaru.

Warto wykupić polisę działającą choćby w najmniejszym zakresie – tak, by uniknąć poważnych strat finansowych w razie kradzieży cennych przedmiotów czy wystąpienia innych zdarzeń losowych. Tanie ubezpieczenie mieszkania w Rankomat.pl znajdziesz, zapewniając sobie tym samym większe poczucie bezpieczeństwa podczas Twojej nieobecności.

Polisy w pakiecie zawsze taniej

Jeżeli wyjeżdżasz na wakacje, warto pomyśleć o szerokiej ochronie obejmującej zarówno ubezpieczenie turystyczne i ubezpieczenie mieszkania. Wykupując polisy w pakiecie, można sporo zyskać – dodatkowe zniżki, dzięki którym ostateczna kwota ubezpieczenia będzie niższa w porównaniu z polisami wykupywanymi pojedynczo.

Wybierz oferty polis dostosowane do oczekiwań i potrzeb, a następnie przeanalizuj je pod kątem kosztów. Dzięki temu możesz zaoszczędzić co najmniej kilkanaście złotych.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Redakcja

Oceń artykuł:

5/5 - (1 głos)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments