Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.
ZNAJDŹ NAJTAŃSZE UBEZPIECZENIE
Kontynent
Kraj

OC na narty – sprawdź jak ochronić się przed wypadkiem

polisa

Zaktualizowano: 2024-04-23

Jeżeli możesz sobie pozwolić na urlop w sezonie zimowym, to świetnym pomysłem jest spędzić go w sposób aktywny, np. w górach. Narty lub deska do snowboardu? Tylko wówczas, gdy zakupisz odpowiednie ubezpieczenie.

Sprawdź ceny polis narciarskich!

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

Miałeś okazję spędzić wakacje w górach? Zatem z pewnością doskonale wiesz, że o wypadek na stoku bardzo łatwo – wystarczy chwila nieuwagi. Z tego właśnie względu tak ważne jest, aby przed wyjazdem zakupić dobre ubezpieczenie narciarskie. Takie powinno gwarantować, że w razie wypadku i konieczności skorzystania ze służby zdrowia nie zapłacisz ani złotówki. To jednak nie wszystko.

Nie możesz wykluczyć sytuacji, że na stoku to właśnie ty spowodujesz wypadek. Co wówczas, gdy nie zrobisz krzywdy innemu turyście, ale zepsujesz mu sprzęt? W takich sytuacjach prawo mówi, że jesteś zobowiązany pokryć wyrządzoną szkodę. Uchroni cię przed tym polisa narciarska obejmująca ubezpieczenie OC.

Gdzie szukać ubezpieczenia?

Może zamiast odwiedzać punkty poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, kupisz ubezpieczenie podróżne przez internet? Takie rozwiązanie ma sporo zalet – zaoszczędzisz czas, nie będziesz musiał uzgadniać terminu spotkania. Jest to szczególnie ważne, jeżeli na co dzień pracujesz i nie zawsze możesz pozwolić sobie na dzień wolnego. Dodatkowo nie czujesz presji – polisę nabędziesz wówczas, gdy porównasz ją z innymi i dokładnie zapoznasz się z OWU.

Jeżeli poszukujesz dobrego ubezpieczenia narciarskiego, to nie zapomnij dokładnie porównać dostępnych ofert. Ubezpieczenie oc na narty powinno, ale nie zawsze musi, być składową polisy turystycznej. Twoja nieuwaga lub nieroztropność w tym zakresie mogą doprowadzić do sporych kłopotów finansowych. Jako osoba uprawiająca sport, powinieneś przy tym zdawać sobie sprawę z kosztów wiążących się z nabyciem dobrego sprzętu sportowego.

Porównaj ubezpieczenia w kilka sekund!

Mam już ubezpieczenie OC, za drugie dziękuję

Jesteś świadom tego, jak działają ubezpieczenia OC? Mogłeś zatem nabyć taką polisę, aby chronić się na co dzień. Za wcześnie jednak zakładasz, że drugi produkt nie będzie ci potrzebny. Aby to stwierdzić, powinieneś dokładnie sprawdzić, czy ubezpieczenie podróżne, które posiadasz, na pewno uwzględnia uprawianie sportów, a jeżeli tak, to gdzie – tylko na terenie Polski czy również za granicą?

Chcesz mieć pewność, że w razie wypadku i zniszczenia innemu turyście sprzętu, nie będziesz musiał płacić z własnej kieszeni? W takim razie sprawdź, czy w umowie, którą podpisałeś, nie ma wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela co do szkód wyrządzonych na stoku. Niestety, ale taka praktyka jest częsta wśród towarzystw ubezpieczeniowych.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
polisa
administrator

Oceń artykuł:

5/5 - (2 głosy)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments