Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Jeżeli jesteś osobą cierpiącą na chorobę nowotworową, to masz możliwość wykupienia ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny, z tym że koniecznie powinieneś/powinnaś wykupić zwyżkę za chorobę przewlekłą w polisie turystycznej. Zwyżka wynosi zwykle 300 proc. wysokości składki podstawowej. Jeśli w trakcie wakacji dojdzie do zaostrzenia choroby nowotworowej, ubezpieczyciel odmówi pokrycia kosztów leczenia, w momencie gdy ubezpieczony nie wykupił zwyżki na chorobę przewlekłą. W standardowej opcji ubezpieczenia turystycznego choroby przewlekłe, do których zalicza się choroba nowotworowa, znajdują się na liście wyłączeń odpowiedzialności  ubezpieczyciela.

Uwaga: Jeżeli istniały przeciwwskazania zdrowotne do wyjazdu turystycznego, a chory podjął decyzję o wyjeździe, sam będzie ponosił konsekwencje swojego wyboru. W takiej sytuacji ubezpieczyciel również odmówi pokrycia kosztów leczenia.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments