Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Sprzęt elektroniczny można ubezpieczyć w ramach ubezpieczenia bagażu. Pamiętaj, że nie każde ubezpieczenie bagażu będzie obejmować zakresem ochrony sprzęt elektroniczny lub w niepełnym zakresie np. w towarzystwie AXA polisa nie obejmie ochroną ryzyka uszkodzenia lub zniszczenia sprzętu komputerowego.

Przed zakupem ubezpieczenia bagażu zapoznaj się dokładnie z warunkami polisy: niektóre firmy ubezpieczeniowe takie jak Warta czy PZU proponują ubezpieczenia bagażu do kwoty 10 000 zł, podczas gdy towarzystwo AXA gwarantuje sumę opiewającą tylko na 200 euro (Europa z Turcją i Rosją) oraz 400 euro (cały świat). Zwróć uwagę, że odszkodowanie w ramach ubezpieczenia bagażu otrzymasz tylko wtedy gdy przedstawisz dowody potwierdzające utratę, zniszczenie lub uszkodzenie bagażu podróżnego takie jak: Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

  1. pokwitowanie powierzenia bagażu zawodowemu przewoźnikowi czy przechowalni bagażu,
  2. dowód zapłaty za parking strzeżony,
  3. dokumentacja medyczna potwierdzająca okoliczności przypadku losowego,
  4. dokumentacja medyczna dotycząca nieszczęśliwego wypadku,
  5. dokumenty potwierdzające opóźnienie w dostarczeniu bagażu podróżnego,
  6. rachunki zawierające wyszczególnienie przedmiotów pierwszej potrzeby zakupionych w związku z opóźnieniem w dostarczeniu bagażu podróżnego.

Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z wyłączeniami odpowiedzialności ubezpieczyciela na przykład:

  1. PZU nie ponosi odpowiedzialności za szkody polegające na utracie sprzętu elektronicznego w przypadku szkody polegającej na utracie bagażu podróżnego powierzonego przewoźnikowi na przykład liniom lotniczym.
  2. Warta nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe podczas transportu w warunkach nie zapewniających bezpieczeństwa oraz za szkody powstałe na skutek konfiskaty, zatrzymania lub zniszczenia przedmiotów przez organa celne lub inne władze.
  3. AXA ubezpiecza telefony przenośne, gry wideo, sprzęt fotograficzny, kamery wideo, sprzęt służący do nagrywania i odtwarzania dźwięku i obrazu wyłącznie od ryzyka rabunku w przypadku noszenia ich przy sobie, przy czym górną granicę odpowiedzialności AXA z tytułu tej szkody stanowi 50 proc. sumy ubezpieczenia bagażu czyli kwoty 100-200 Euro.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments