Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Skrót SS w polisie turystycznej oznacza ubezpieczenie sprzętu sportowego od zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży. W ramach tego ubezpieczenia możesz ubezpieczyć taki sprzęt jak narty czy deskę snowboardową. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe proponują polisy obejmujące swoją ochroną także buty narciarskie, kijki, wiązania, gogle, kask czy kurtkę.

Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia bagażu, ochrona sprzętu sportowego obejmuje sytuacje, gdy ubezpieczony sprzęt znajdował się w przechowalni, odpowiednio zabezpieczony w hotelu,  w bagażniku samochodu lub pod opieką przewoźnika. Turysta nie będzie mógł liczyć na odszkodowanie, jeśli nie będzie dysponował pokwitowaniem z przechowalni bagażu lub innym dokumentem potwierdzającym zabezpieczenie sprzętu. Odszkodowanie nie zostanie wypłacone także gdy sprzęt sportowy skradziono z powodu niedbalstwa lub lekkomyślności ubezpieczonego.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments