Gothaer

Z tego artykułu dowiesz się:

Grupa Gothaer to jedna z największych i najstarszych grup ubezpieczeniowych w Niemczech. Działa na rynku od niemal 200 lat i może pochwalić się zaufaniem 3,4 mln Klientów. Porównaj oferty

W ciągu 20 lat obecności w Polsce, Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń stało się jednym z większych towarzystw ubezpieczeniowych w naszym kraju. W 2014 roku znalazło się w pierwszej dziesiątce majątkowych zakładów ubezpieczeń w Polsce.

Gothaer TU S.A. nieustannie się rozwija, stawia na innowację i rozbudowuje wachlarz usług.

Jako jedna z pierwszych na polskim rynku, firma stworzyła specjalne programy ubezpieczeniowe dedykowane rozwiązaniom Odnawialnych Źródeł Energii. Są one przeznaczone zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych. W tym zakresie Gothaer TU S.A. korzysta z bogatej wiedzy i doświadczenia Grupy Gothaer, która jest liderem rynku ubezpieczeń energii odnawialnej na całym świecie – łącznie ubezpiecza około 16 500 farm wiatrowych, z czego prawie 15 000 jest zlokalizowanych w Europie.

Oferta Gothaer

Gothaer TU S.A. w Polsce świadczy ubezpieczenia zarówno Klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. W szerokiej ofercie towarzystwa znajdują się takie produkty jak: ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, osobowe, turystyczne oraz rolne. Firma oferuje także kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dla sektora MŚP oraz Klientów korporacyjnych. Sprawdź pełną ofertę na stronie www.gothaer.pl.

Nagrody i wyróżnienia

Gothaer TU S.A. kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług i zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów. Wysoką jakość obsługi potwierdzają wyniki realizowanych cyklicznie badań satysfakcji Klienta oraz przyznane wyróżnienia: „Gwiazda Jakości Obsługi 2017” czy „Turbina Polskiej Gospodarki 2015”.

Porównaj oferty