Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Jeżeli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne obejmujące na przykład rozszerzenie ochrony o działania wojenne lub stan wyjątkowy w Warcie powinieneś:

  1. Wejść na stronę internetową wartadirect.pl.
  2. Kliknąć na „kup polisę” przy dziale „ubezpieczenie turystyczne”.
  3. Znajdziesz się na podstronie z wyborem czterech pakietów turystycznych – Pakiet Podróżnik, Pakiet Sport, Pakiet Praca oraz Odwołanie imprezy i/lub anulowanie biletu. Wybierz Pakiet Podróżnik.
  4. Zostaniesz przekierowany na stronę z kalkulatorem towarzystwa Warta. W pierwszej kolejności musisz wypełnić dane w niebieskiej ramce czyli: wybrać liczbę osób do ubezpieczenia, ich wiek (ile jest osób poniżej 24 roku życia, poniżej 70 roku życia oraz powyżej 70 roku życia), miejsce wyjazdu – cały świat, datę wyjazdu i powrotu. Dodatkowo możesz wybrać też opcje dodatkowe: amatorskie uprawianie sportu, uprawianie sportów ekstremalnych czy leczenie następstw chorób przewlekłych.
Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments