NOWA POLISA TURYSTYCZNA JUŻ DO WASZEJ DYSPOZYCJI!

Opublikowano: 2016-07-10 (aktualizacja 2021-05-27, godz. 3:25)

5/5 - (1 głos)

Polisaturystyczna.pl w nowej odsłonie! Prezentujemy naszą witrynę w odświeżonej i uproszczonej wersji z równie bogatym zasobem praktycznych porad oraz informacji. Sprawdź co się zmieniło i poznaj nową stronę ubezpieczeń turystycznych.

Nowa strona to przede wszystkim nowy wygląd – to z pewnością zauważy każdy odwiedzający portal. Nie poprzestaliśmy jednak jedynie na zmianie szaty graficznej. Poza funkcjonalnością strony, dodaliśmy kilka nowych opcji, dzięki którym możliwe jest jeszcze bardziej precyzyjne wybranie oferty oraz zapoznanie się ze szczegółami produktów towarzystw ubezpieczeniowych. Co się zmieniło? Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

PORÓWNAJ UBEZPIECZENIA W KILKA SEKUND!

  1. Szczegółowe opisy produktów oraz towarzystw

Każdy z opisów pozwala na zapoznanie się z najważniejszymi elementami polisy, m.in. zakresem, dostępnymi wariantami i rozszerzeniami ochrony, wyłączeniami odpowiedzialności towarzystwa czy wskazówkami w przypadku wystąpieniu szkody. Dodatkowo wyszczególniono główne zalety produktu, średnią cenę polisy oraz ocenę klientów. Z opisów możemy bezpośrednio przejść do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, z którymi oczywiście należy zapoznać się przed zakupem.

  1. Ranking ubezpieczeń turystycznych

To kolejny sposób na zapoznanie się z produktami ubezpieczeń turystycznych i obiektywną oceną najlepszych produktów. W rankingu wzięto pod uwagę między innymi górne granice sum ubezpieczenia kosztów leczenia, NNW, OC, bagażu podróżnego oraz dostępność assistance. Zestawienie pozwala sprawdzić ocenę innych klientów i samodzielnie dodać ocenę własną. Dla każdego miejsca z rankingu określono przykładową cenę ubezpieczenia, obejmującą ochronę dla jednej osoby na 7-dniowy wyjazd. Z poziomu zestawienia możemy bezpośrednio przejść za zakupu polisy online lub zapoznać się ze szczegółami ubezpieczenia.

  1. Zgłoszenie szkody

Od teraz w prosty sposób znajdziesz informacje niezbędne do zgłoszenia szkody w danym towarzystwie. Wystarczy, że na głównej stronie w polu „Zgłoszenie szkody” wybierzesz towarzystwo, którego posiadasz polisę. Następnie wyświetlą Ci się informacje kontaktowe, pod którymi należy dopełnić wszystkich niezbędnych informacji.

  1. Blog

Od teraz poza poradnikami możecie zajrzeć na bloga, w którym znajdziecie aktualne wydarzenia z branży ubezpieczeń. Publikowane wpisy wynikają z moich własnych doświadczeń, czyli osoby, która na co dzień zajmuje się ubezpieczeniami turystycznymi i która w każdej wolnej chwili szuka nowych kierunków podróży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (zarówno w teorii jak i praktyce) mogę przekazać co jest niezbędne w polisie, w zależności od tego, gdzie się wybieramy oraz jak się zachować po wystąpieniu szkody.

  1. Disqus

Wpisy na blogu oraz poradniki zostały uzupełnione o możliwość komentowania. Jeżeli nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe, nie zgadzasz się z pewnymi kwestiami lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, rozpocznij dyskusję, a na pewno znajdziemy czas i chęci, aby odpowiedzieć na nurtujące pytania. Zachęcamy do komentowania oraz wyrażania opinii, o czym jeszcze według Was powinniśmy napisać. Pamiętaj, że aby zostawić komentarz musisz się zalogować. Możesz założyć konto w platformie Disqus lub zalogować się poprzez konta na portalach społecznościowych.

Każdy z działów został dostosowany do nowego wyglądu oraz poprawiona została responsywność witryny. Od teraz bez problemu znajdziemy wszelkie informację oraz porównamy polisy turystyczne na urządzeniach mobilnych. Nowa odsłona polisyturystycznej.pl jest już dostępna, ale to jeszcze nie koniec. Sukcesywnie będziemy wprowadzać nowe opcje, aby jeszcze bardziej dopasować serwis do Waszych potrzeb.

SPRAWDŹ CENY POLIS TURYSTYCZNYCH!

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments