Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Zdecydowanie tak. Podczas podawania danych niezbędnych do wystawienia polisy, a także przy dokonywaniu płatności online, wykorzystujemy najnowsze rozwiązania gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Połączenia szyfrowanie są protokołem SSL (Secure Socker Layer) z 128 bitowym kluczem, takim samym, jakie posiadają banki. Bezpieczeństwo Państwa danych wymienianych między serwisem a Klientem gwarantuje certyfikat zaufanej instytucji autoryzującej.

Również w celu zagwarantowania najwyższej jakości usług i bezpieczeństwa, nawiązaliśmy współpracę z systemem PayU, który umożliwia naszym Klientom szybkie i bezpieczne przelewy przez Internet. Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

Nasza firma Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. działa jako multiagencja wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez organ nadzoru – Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Na podstawie umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi, składki wpłacone na nasz rachunek traktowane są jako przekazane ubezpieczycielowi.

Firma posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej. Na rynku ubezpieczeń internetowych działamy od 8 lat!

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments