Bukmacher Mostbet to jedna z najbardziej znanych platform gier w Polsce, oferująca usługi w zakresie zakładów sportowych, e-sportu i gier kasynowych online. Strona bukmachera oferuje wysokie kursy, a także liczne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Dzięki bonusom bez depozytu w Mostbet Twoja gra stanie się jeszcze bardziej opłacalna. Dodatkowo Mostbet posiada aplikację mobilną, która pozwala na zawieranie zakładów w dowolnym miejscu i czasie.

Przesłana przez nas polisa jest równocześnie fakturą zakupu.

Po wypełnieniu formularza, porównaniu dopasowanych ofert oraz wybraniu interesującej nas polisy pozostaje uzupełnienie danych osób, które ma obejmować ochrona oraz dokonanie płatności. Ta ostatnia obsługiwana jest przez firmę PayU S.A. za pośrednictwem kanałów płatności elektronicznych polskich banków, jak również za pomocą kart kredytowych. Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego

Po zaksięgowaniu wpłaty, na podany wcześniej mail zostaje wysłana polisa. Jest ona potwierdzeniem zakupu i jednocześnie fakturą. Żadne dodatkowe dokumenty nie są wymagane. Wyjeżdżając, pamiętajmy o zabraniu ze sobą dokumentu polisy oraz dodatkowo zapisaniu jej numeru – np. w telefonie czy notatniku, który nosimy ze sobą.

Porównaj cenę ubezpieczenia turystycznego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments