IHI Bupa

Z tego artykułu dowiesz się:

IHI BUPA jest częścią wielokrotnie nagradzanej Grupy Bupa Global – światowego lidera w dziedzinie ubezpieczeń turystycznych i międzynarodowej ochrony zdrowia. Duński ubezpieczyciel posiada w swojej ofercie produkty ekskluzywne – niespotykane nigdzie indziej na polskim rynku ubezpieczeń. Są to m.in. nielimitowane sumy ubezpieczenia kosztów leczenia, ubezpieczenie dla kobiet w ciąży aż do 36 tygodnia, brak zwyżki za uprawianie sportów, nawet tych ekstremalnych. Porównaj oferty

O firmie

Bupa rozpoczęła swoją działalność w 1947 roku w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu przekształciła się w szanowaną, międzynarodową markę. Aby rozszerzyć ochronę zdrowotną dla podróżujących dookoła świata w 1971 roku została założona Bupa Global . Od tego czasu powstała sieć działająca w 190 państwach.

W 2005 roku IHI zostało włączone do wielokrotnie nagradzanej Grupy Bupa International – światowego lidera w dziedzinie ubezpieczeń turystycznych i największego na świecie ubezpieczyciela oferującego międzynarodową ochronę zdrowia. Jak zapewniała firma, nazwa jest jedyną rzeczą, która się zmieniła. Cechy i zalety oferowanych produktów oraz światowej klasy usługi pozostały takie same.

Bupa Global jako międzynarodowy specjalista posiada swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Danii, USA, Hiszpanii, Francji, Hong Kongu, Egipcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Australii. Aby nadal pozostawać światowym liderem w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, inwestuje czas i pieniądze w ciągły rozwój systemów, produktów, obiektów, ludzi i technologii. Współpracuje ze szpitalami i klinikami na całym świecie, negocjuje stawki oraz zawiera indywidualne umowy, które mają zagwarantować klientom najwyższy poziom opieki.

Celem firmy jest zapewnienie osobom i firmom na całym świecie usług ubezpieczeń zdrowotnych, które nie będą mieć sobie równych.

Oferta ubezpieczeniowa

Celem ubezpieczenia turystycznego oferowanego przez Ihi Bupa jest zapewnienie spokoju poprzez ochronę kiedykolwiek i gdziekolwiek odbywa się podróż, dostarczając tym samym, wysokiej jakości obsługę, dając dostęp do stosownego leczenia, a także zapewniając bezpieczny powrót do domu.

Ubezpieczenie turystyczne oferowane przez towarzystwo jest jednym z najlepszych ubezpieczeń, które można zakupić przed wyjazdem. Jako jedyne na polskim rynku zapewnia pokrycie kosztów leczenia w 100%. Nieograniczona suma ubezpieczenia KL to nie jedyna zaleta polisy – m.in. zapewnia ochronę dla kobiet w ciąży, aż do 36 tygodnia.

Ubezpieczenie Ihi Bupa można zakupić w dwóch wariantach:

  • Roczna podróż – dla osób które często podróżują. Ochrona na czas każdej podróży w ciągu roku (pojedyncza podróż może trwać maksymalnie jeden miesiąc).
  • Pojedyncza podróż – ochrona na czas jednej podróży trwającej maksymalnie 12 miesięcy.

Porównaj oferty