Jak kupić

Szukasz dobrego ubezpieczenia na wyjazd za granicę? Dobrze trafiłeś!
Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Wystarczy, że przejdziesz 4 proste kroki, by wybrać ubezpieczenie nie tylko tanie, ale i świetnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  1. PORÓWNAJ oferty – Nasi specjaliści stworzyli krótką listę pytań, dzięki którym możesz w prosty sposób wybrać najlepszy zakres swojego ubezpieczenia dostosowany do Twojego sposobu podróżowania.
  2. WYBIERZ ubezpieczenie – na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi otrzymasz kilkanaście propozycji od każdego ubezpieczyciela. Możesz się zapoznać z ich szczególami, sprawdzić dokładny zakres ochrony, sumy gwarantowane oraz pobrać Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Aby przejść do zakupu wybranej polisy, wystarczy kilknąć baner „Kup online”.
  3. WYPEŁNIJ wniosek – jeśli podjąłeś decyzję, która oferta jest najlepsza i zdecydowałeś się na zakup, przejdziesz do wniosku, w którym zostaniesz poproszony o podanie danych niezbędnych do wystawienia polisy.
  4. ZAPŁAĆ i odbierz polisę online – po podsumowaniu Twojego zamówienia, zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego. Serwis umożliwia płatność poprzez szybki przelew internetowy, bądź poprzez przelew tradycyjny. Po otrzymaniu potwierdzenia realizacji transakcji, polisa zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres e-mail.

Cenę polisy sprawdzisz w minutę, w 5 minut przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu polisy! A to wszystko online, bez wychodzenia z domu! Porównaj oferty

Wszystkie przekazywane dane są chronione przy użyciu protokołu SSL ze 128 bitowym kluczem szyfrującym, takim samym, jakie posiadają banki. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje certyfikat SSL zaufanej instytucji autoryzującej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 17:00.

Ubezpieczenia Rankomat. Sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Wolska 88
01-141 Warszawa

Porównaj oferty